Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Elex II I Ruszaj w drogę, Jax!

Elex II jest już dostępny w sprzedaży w wydaniach na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz PC.

Od dziś gracze z całego świata mogą stać się bohaterami Magalana! Naukowo fantastyczne RPG Elex II jest już dostępne na PC i konsolach, oferując do eksploracji tętniący życiem otwarty świat, a w nim pięć głównych frakcji: każda z własną fabułą, do której gracze mogą dołączyć i dzięki temu przeżywać inne przygody. Magalan jest pełen fantastycznych stworzeń, ukrytych sekretów i fascynujących widoków – nie ma ograniczeń dla odkrywców, możesz odwiedzić każde miejsce, które zobaczysz w grze. A dzięki poprawionemu plecakowi odrzutowemu Jaxa, eksploracja właśnie stała się o wiele ciekawsza. Podróżowanie z plecakiem odrzutowym pozwala wzlecieć na ten stary wieżowiec lub opaść jak piórko do głębokiej podziemnej jaskini nie łamiąc Jaxowi nóg.

Elex II to kontynuacja Elex, klasycznej gry RPG z otwartym światem autorstwa wielokrotnie nagradzanego studia Piranha Bytes, odpowiedzialnego za serie Gothic i Risen. W Elex II gracz powróci na postapokaliptyczny, fantastycznonaukowy Magalan, badając jego ogromne przestrzenie dzięki plecakowi odrzutowemu, i przeżyje wspaniałą przygodę w dowolny, wybrany sposób.

Kilka lat po pokonaniu Hybrydy na niebie pojawiło się nowe zagrożenie. Groźny mroczny Elex może zniszczyć życie na całej planecie. Chcąc bronić pokoju na Magalanie i bezpieczeństwa swojej rodziny, bohater musi przekonać frakcje do zjednoczenia się przeciwko najeźdźcom oraz odnaleźć swojego syna, Dexa…

Przeczesuj ogromny, misternie zaprojektowany, zróżnicowany i całkowicie unikalny świat, pełen licznych frakcji i osadzony w postapokaliptycznym, fantastycznonaukowym uniwersum.

Elex II ukazał się 1 marca 2022 na PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One™ i Xbox Series X™ w pełnej polskiej oraz angielskiej wersji językowej.


Źródło: Koch Media