Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Elex II I Zwiastun rozgrywki po polsku!

THQ Nordic udostępniło zwiastun rozgrywki nadchodzącej gry „Elex II”, w którym położono większy nacisk na system walki.

Inwazja się rozpoczęła! Siły wroga wylądowały na Magalan, sprowadzając śmierć i zniszczenie na planetę oraz wszystkich jej mieszkańców. Możesz ich powstrzymać tylko w jeden sposób: wykorzystując w walce wszystkie dostępne środki!

Niech spadnie na nich deszcz ognia, oraz amunicji z pistoletów, łuków, rakiet lub broni laserowej. Ciachaj ich, tnij i uderzaj, mieczem, siekierą, piłą łańcuchową lub inną bronią, taką, która najbardziej odpowiada twojemu stylowi. Elex II pozwala ci wybrać, czy walczyć w zwarciu, magią lub na dystans – lub mieszanką wszystkich trzech. Możesz poznać każdą umiejętność i opanować każdą broń. Wszystko zależy od ciebie.

Elex II to kontynuacja Elex, klasycznej gry RPG z otwartym światem autorstwa wielokrotnie nagradzanego studia Piranha Bytes, odpowiedzialnego za serie Gothic i Risen. W Elex II gracz powróci na postapokaliptyczny, fantastycznonaukowy Magalan, badając jego ogromne przestrzenie dzięki plecakowi odrzutowemu, i przeżyje wspaniałą przygodę w dowolny, wybrany sposób.

Kilka lat po pokonaniu Hybrydy na niebie pojawiło się nowe zagrożenie. Groźny mroczny Elex może zniszczyć życie na całej planecie. Chcąc bronić pokoju na Magalanie i bezpieczeństwa swojej rodziny, bohater musi przekonać frakcje do zjednoczenia się przeciwko najeźdźcom oraz odnaleźć swojego syna, Dexa…

Platformy: PC, PS4, PS5, XO, XSX, Premiera: 1.03.2022.


Źródło: THQ Nordic (YouTube) | Koch Media