Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Endling: Extinction is Forever | Data premiery!

Na zagładę nie czeka nikt, ale na ogłoszenia daty premiery gry na pewno nie mogło się doczekać wielu. Jednocześnie wystartowały preordery na wydanie fizyczne.

Niedawno komunikowaliśmy, że Endling – Extinction is Forever, wyjątkowa gra narracyjno-survivalowa od Herobeat Studios, ukaże się jeszcze w tym roku. Teraz twórcy tego tytułu oficjalnie, przy użyciu świeżutkiego zwiastuna, dostępnego do obejrzenia na YouTube, ogłosili, że już 19 lipca tego roku wcielimy się w ostatnią lisią matkę na Ziemi, która zrobi wszystko, aby uratować swoje dzieci i dać im możliwie najlepszy start w przyszłość w zniszczonym przez ludzkość świecie…

Co więcej, Endling – Extincion is Forever otrzyma wydanie pudełkowe w atrakcyjnej cenie, a zgodnie z prośrodowiskowym przesłaniem tego tytułu, THQ Nordic przy produkcji wersji PC użyje bardziej ekologicznego kartonu z mniejszą ilością plastiku.

Endling – Extinction is Forever będzie dostępne na platformach PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w polskiej wersji językowej już 17 lipca 2022.


Źródło: Koch Media