Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Fallout 76 | Rozkład jazdy dla graczy

Bethesda przygotowała na 2022 dużo aktywności i wydarzeń w grze „Fallout 76”, które studio podzieliło na cztery zbiory, odpowiadające porom roku.

Bethesda o zapowiedzianych aktywnościach:

WIOSNA

W Najeźdźcach z zaświatów Appalachy zostaną oblężone przez siły nie z tego świata. Pojawią się zupełnie nowe wydarzenia publiczne, a nawet losowe spotkania (trzeciego stopnia), a wy będziecie musieli odeprzeć zagrożenie, korzystając z pomocy sojuszników. Wiosną pojawi się także aktualizacja Fallout Worlds, dodająca możliwość zdobywania punktów S.C.O.R.E., a także udostępniony zostanie 8 sezon: Lepsze życie pod ziemią!

LATO

Załóżcie najlepsze pancerze, chwyćcie za najlepszą broń i skorzystajcie z najlepszych kart profitów. Ruszajcie do boju, kiedy to w Appalachach pojawią się nowe wydarzenia publiczne, w tym Przetestuj swój metal z areną walki zabójczych automatów! Latem pojawią się także ulepszenia postępów planszy S.C.O.R.E. w Fallout 1st oraz nowy sezon.

JESIEŃ

W Wyprawach: Dzióra wyruszycie poza granice Appalachów! Odwiedźcie postnuklearny Pittsburgh i zmierzcie się z nowymi misjami, spotkajcie nowych NPC, walczcie z nowymi wrogami i oczywiście – zgarnijcie nowe nagrody. Oprócz Dzióry gracze mogą też spodziewać się nowego sezonu!

ZIMA

Najbardziej gazowane show na Ziemi przybywa w Appalachy! Objazdowy Nuka World zatrzyma się w waszej okolicy, a wraz z nim pojawi się nowy sezon, wydarzenia publiczne i boss regionu! Zapraszamy, nie przegapcie dobrej zabawy.


Źródło: bethesda.net