Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Gotham Knights | Batman nie żyje, niech żyje BatRodzina!

W sieci pojawił się dłuższy fragment rozgrywki w grę „Gotham Knights”, w której ulic Gotham nie będzie strzegł tym razem Mroczny Rycerz, lecz jego następcy: Nightwing, Red Hood, Robin oraz Batgirl.

Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów. Zarówno rozwiązując zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta, jak i walcząc z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach, musisz stać się nowym Mrocznym Rycerzem i uratować ulice Gotham przed upadkiem w otchłanie chaosu.

Rycerze Gotham to fabularna gra akcji z otwartym światem osadzona w najbardziej jak dotąd dynamicznym i interaktywnym Gotham. W pojedynkę lub razem z innym bohaterem patroluj pięć różnych dzielnic Gotham, miażdżąc wszelkie oznaki kryminalnych aktywności, gdy tylko je zobaczysz.

Premiera będzie mieć miejsce 25 października 2022 na PC, Xbox i PlayStation.