Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Hell Let Loose | II Wojna w sieci

Studio Black Matter opracowała sieciową, wysokobudżetową grę wideo „Hell Let Loose”, która koncentruje się na najważniejszych bitwach II Wojny Światowej.

Realistyczny symulator najkrwawszego konfliktu w historii! Hell Let Loose to wieloosobowa strzelanka FPS opracowana przez australijskie studio Black Matter. Akcja gry koncentruje się na czasach II wojny światowej. Gracze będą mieli okazję doświadczyć chaosu i koszmarów towarzyszących żołnierzom podczas bitwy o Stalingrad, kampanii Guadalcanal czy bitwy o Normandię.

Innowacyjna i niezwykle wciągająca mechanika rozgrywki w Hell Let Loose

Deweloperzy ze studia Black Matter dołożyli wszelkich starań, aby gra Hell Let Loose była jak najbardziej realistyczna. Bitwy toczone są na ogromnych mapach zaprojektowanych w oparciu o autentyczne dokumenty i dane archiwalne.

Hell Let Loose game

Głównym elementem rozgrywki jest starcie dwóch 50-osobowych drużyn, które dodatkowo podzielone są na niewielkie plutony. Aby wygrać bitwę, cała drużyna musi zdobywać i utrzymywać kluczowe punkty na mapie oraz dbać o linię zaopatrzenia, która zapewnia żołnierzom niezbędną amunicję i paliwo. Dostarczone zapasy mogą być wykorzystane przez inżynierów do budowy umocnień, pól minowych itp. Przed rozpoczęciem bitwy gracze mogą wybrać jedną z kilku grywalnych klas, które zadecydują o ich wyposażeniu i roli podczas walki.

Żadna wojna nie została wygrana przez jedną osobę, a Hell Let Loose nie jest wyjątkiem – kluczem do zwycięstwa jest współpraca z innymi członkami twojego plutonu i drużyny. Gracze muszą skutecznie koordynować swoje działania, aby skutecznie przejmować kluczowe punkty na mapie. Myśląc o taktyce, gracze muszą brać pod uwagę takie elementy jak topografia czy różne typy osad, aby zminimalizować zagrożenie ze strony przeciwnej drużyny. Twórcy zaimplementowali w grze system niszczenia środowiska, co oznacza, że ​​prawie każdy element otaczający gracza może zostać zniszczony.

Hell Let Loose

Gracze o niezwykłym myśleniu taktycznym mogą wykorzystać ten element jako przewagę – zniszczenie mostu używanego przez wrogą drużynę może być niezwykle pomocne podczas bitwy.Arsenał dostępny w Hell Let Loose  składa się ze zróżnicowanej broni, takiej jak pistolety, karabiny maszynowe, strzelby, moździerze i wiele innych. Oczywiście piechota to nie jedyny element wojny. Na polach bitew gracze natkną się na liczne pojazdy, takie jak czołgi i pojazdy rozpoznawcze. Warto wspomnieć, że system obrażeń został podzielony na różne kategorie – gracze mogą leczyć się w przypadku ran na ciele, poważniejsze obrażenia mogą być leczone tylko przez medyka, a eksplozja skutkuje natychmiastową śmiercią.

Cechy kluczowe

  • Najlepsze wrażenia z II wojny światowej – ogromne pola bitewne dla 100 graczy. Wybierz spośród 14 grywalnych klas.
  • Bezlitosny realizm – historyczna broń, kultowe pojazdy i mapy w dużej skali oparte na prawdziwych danych.
  • Kluczem jest taktyka – współpracuj z innymi graczami, aby zminimalizować straty i osiągnąć zwycięstwo. Buduj umocnienia i obronę w najbardziej strategicznych punktach na mapie, aby odwrócić bieg bitwy.

Zostań dowódcą i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa, podejmując kluczowe decyzje podczas walki.