Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Iron Harvest | Kampania mapy świata już dostępna na konsolach

Przygotuj się na powrót do okopów, gdy Iron Harvest, osadzona w alternatywnych latach dwudziestych zeszłego wieku gra strategiczna w klasycznym stylu, otrzyma więcej bezpłatnej zawartości.

Nowa mapa o nazwie Schierland dostępna już od dziś, uzupełnia kampanię mapy świata, która zaczęła wychodzić na PC w czerwcu.

A ponieważ to już druga rocznica premiery gry, cały tryb kampanii mapy świata będzie od teraz dostępny za darmo także dla wszystkich grających na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5!

Razem z dwiema nowymi mapami dla trybu wieloosobowego, Launch Facility i Forgotten Fortress, nowymi scenariuszami, przerobionym menu oraz mnóstwem poprawek i ulepszeń balansujących rozgrywkę po dwóch latach potyczek pomiędzy ponad milionem zarejestrowanych graczy na wszystkich platformach, Iron Harvest wzmacnia swoją pozycję największego konsolowego RTS-a na rynku.

Aby uczcić konsolową premierę kampanii mapy świata, a także podziękować graczom za ich ciągłe wsparcie, z przyjemnością udostępniamy ten wspaniały, zwiastun filmowy stworzony przez fanów z ZHEESHEE, zespołu kreatywnych i wysoko wykwalifikowanych artystów, którzy uwielbiają gry wideo i opowiadanie historii.