Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Kangurek Kao | Wielki powrót boksującego torbacza

Polskie Tate Multimedia ogłosiło, że po ponad dwudziestu latach od debiutu ponownie powraca z popularną platformówką. „Kangurek Kao” trafi na PC, PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo Switch jeszcze tego lata.

Kao z pewnością jest dobrze znany miłośnikom gier platformowych 3D przełomu mileniów. Dwie dekady później powraca, aby wyruszyć w nową podróż, odnaleźć zaginioną siostrę i rozwiązać zagadkę tego, co stało się z ojcem, którego nie widział od lat.

Gracze ponownie dostaną do dyspozycji szereg narzędzi z magicznymi rękawicami pięściarskimi na czele, które pomogą im w przechodzeniu kolejnych poziomów i mierzeniu się z coraz bardziej wymagającymi przeciwnikami – mistrzami walki, będącymi pod wpływem niepokojącej, mrocznej mocy. A wszystko to, aby odkrywać barwny, tętniący życiem świat.

🥊 GRA 🥊

Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka autorstwa weteranów gatunku, Tate Multimedia, o przygodach rezolutnego, odważnego, ale uroczego kangurka Kao (jak sam tytuł wskazuje!), który próbuje rozwikłać tajemnicę zniknięcia swojego ojca.

🥊 PODRÓŻ 🥊

W trakcie swojej podróży Kao zwiedzać będzie szereg pięknych, różnorodnych krain, z których każda kryje swoje sekrety. Kao nieustannie będzie stawiać czoła nowym wyzwaniom. W tym celu bohater musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, a także zdobyć nowe… ale nie wszystkie są naturalne dla świata, w którym żyje! Jak to mówią: liczy się droga, a nie cel!

🥊 ZAWARTOŚĆ 🥊

Gra Kangurek Kao nawiązuje do złotych czasów trójwymiarowych platformówek, oraz czerpie z 21-letniej historii Kao. Obfituje w skoki, ciosy, zagadki i kolekcjonowanie znajdziek. To zupełnie nowa, niesamowita przygoda, pełna wdzięku, którego można się spodziewać nie tylko po grze tego gatunku, ale i po samym Kao!

🥊 BOHATEROWIE 🥊

Piękny i żywy świat pełen jest barwnych postaci tylko czekających, by je poznać… a w niektórych wypadkach (spróbować) pokonać! Od mądrych mentorów przez dociekliwych wynalazców po potężnych zbirów – bohaterowie gry Kangurek Kao są liczni i zapadający w pamięć!

🥊 WALKA 🥊

W trakcie swojej podróży Kao zmierzy się z wieloma wrogami: szybkimi i zwinnymi wojownikami, powolnymi i ociężałymi brutalami oraz wszystkim tym, co między nimi. Kao będzie musiał wykorzystać wszystko, czego się nauczył, by pokonać tych, którzy staną mu na drodze…

🥊 RĘKAWICE 🥊

Tajemnicze, hipnotyzujące, przez długi czas zapomniane – rękawice, które zakłada Kao, nasycone są niewykorzystaną jeszcze w pełni mocą. Odegrają one kluczową rolę w jego podróży, pomagając mu odpierać wrogów i przemierzać świat. Czy uda się całkowicie zrozumieć tajniki ich siły? Kao będzie musiał się przekonać.

🥊 ŚWIAT 🥊

Zwiedzaj szereg zróżnicowanych i pięknych, interaktywnych światów pełnych nowych wyzwań, wrogów, zagadek i tajemnic! Skacz, wspinaj się, unikaj przeszkód i odkrywaj niesamowite lokalizacje, które razem z Kao przemierzysz w trakcie swojej podróży!


Źródło: Renaissance | IGN (YouTube)