Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Kingdom Come: Deliverance | Start kampanii

Warhorse Studios, Boardcubator i Prime Matter startują z kampanią crowdfundingową gry planszowej Kingdom Come Deliverance – The Boardgame w serwisie Gamefound dziś, 19 września, o godzinie 18:00. 

Od cyfrowej gry z perspektywy pierwszej osoby do prawdziwej planszówki: Warhorse Studios połączyło siły z firmą Boardcubator, czeskim gigantem gier planszowych, aby przenieść uznany, historyczny świat RPG Kingdom Come: Deliverance do świata kości, pionków i taktyki na planszy. Podczas gdy planszówkę Kingdom Come: Deliverance łączy z grą wideo kilka miejsc i postaci, sama gra opowiada własną, oddzielną historię i jest bardziej duchowym spadkobiercą lub spin-offem w tym samym uniwersum.

STRONA KAMPANII

Kingdom Come: Deliverance – The Board Game to oparte na współpracy RPG dla 1 do 4 graczy, które przeniesie cię do piętnastowiecznych Czech. To wciągająca historia z realistyczną grą aktorów głosowych, wciągającą atmosferą i systemem budowania postaci opartym na zasadzie „jesteś tym, co robisz”.

Wybieraj spośród 4 różnych postaci, każda z innymi statystykami i atrybutami, a następnie podnoś ich poziom. Znajduj, kupuj i dziel się łupami, które wspierają cię w śmiertelnej misji zbierania kluczowych informacji o wojnie, która określi wiarę całego narodu! Gra oferuje rozmaite kampanie z różnymi przygodami, a każdą z nich można śledzić przez dołączoną aplikację mobilną, która dba o rozgrywkę, dzięki czemu gracze mogą skoncentrować się na swoich zadaniach. Żadnej magii, żadnych smoków, tylko stare dobre Kingdom Come: Deliverance… ale na planszy.

  • Skoncentruj się na autentyczności historycznej i opowiadaniu historii

  • Rozległa, wciągająca narracja oraz żywy świat

  • Oparci na sztucznej inteligencji NPCe do interakcji i unikalny system walki, gdy sprawy przybiorą zły obrót

  • Zarządzany apką „mistrz gry”, aby łatwiej śledzić rozgrywkę i skoncentrować się na planszy

  • Adaptujące się dźwięki i pełna narracja głosowa w różnych językach

  • 210 przedmiotów, 108 perków, 50 unikalnych NPCów, 4 grywalne postaci i 1 „niewidzialna” apka