Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Komornik: Nieskruszony | Śmiałe grafiki nowej polskiej gry wideo!

9 listopada miała miejsce premiera gry wideo „Komornik: Nieskruszony” opracowana przez Sylen Studio. Pierwsze opinie graczy są w większości pozytywne i chwalą pozycję za immersyjność, muzykę oraz oprawę graficzną. Poniżej znajduje się galeria grafik, wykorzystanych w grze.

„Komornik: Nieskruszony” to połączenie gry paragrafowej i poetyki visual novel, która koncentruje się na wyborach graczy i sprawia, że podejmowane przez niego decyzje w ogromnym stopniu kształtują świat przedstawiony. W grze zaimplementowano system ekwipunku, wspierający rozwijane przez graczy umiejętności bohatera.

Oto nadszedł Koniec.

Ale taki w cholerę prawdziwy, biblijny i w ogóle job twaju mać.

Państwa upadły i głupi ryj sobie rozwaliły, brat powstał przeciw bratu, a dzieci podniosły rękę na rodziców. Widać było, że lada chwila świat miał spłonąć. Tylko że coś w systemie nie zaskoczyło. Zamiast bomby termojądrowej wyszedł z tego fajerwerk. Bo nikt nie chciał umierać. Nawet jeśli plakaty i ulotki reklamowe obiecywały Życie Wieczne w jaskrawych barwach pasteli, głównym problemem okazali się sami ludzie.

Dlatego na ziemię zstąpili nowo powołani Komornicy – wybrani wedle znanych tylko Górze kryteriów śmiertelnicy, którzy zrzekli się swego życia i teraz zajmują się odszukiwaniem i egzekwowaniem z Dłużników należności za grzechy. Przyuczeni sztuki walki szlachetnym gladiusem wojownicy, pod czujnym okiem swoich Aniołów Nadzorców przemierzają świat po Apokalipsie, na własną rękę usiłując zrobić to, z czym nie mogła poradzić sobie cała potęga Niebios.


Źródło: Sylen Studio