Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Mount & Blade II: Bannerlord | Także na konsolach!

Mount & Blade II: Bannerlord ujawnia wersję konsolową podczas targów gamescom 2022

W wersję demonstracyjną wyczekiwanej wersji konsolowej gry będzie można zagrać w strefach biznesowej i publicznej.

TaleWorlds Entertainment ogłosił dziś, że w wersję konsolową Mount & Blade II: Bannerlord będzie można po raz pierwszy zagrać podczas targów Gamescom 2022. Dziennikarze uczestniczący w wydarzeniu będą mogli wziąć udział w pokazie w obszarze biznesowym, natomiast uczestnicy zagrają również na konsolach na stoisku gry w obszarze publicznym, więc przygotujcie się na więcej informacji o naszym udziale w targach Gamescom 2022!

Bannerlord to kontynuacja uznanej gry Mount & Blade: Warband, jednego z najpopularniejszych i wpływowych współczesnych RPGów. Mount & Blade jest powszechnie chwalony za głęboką rozgrywkę, łączącą akcję, RPG i strategię w otwartym świecie, gdzie każdy gracz tworzy własną historię na fikcyjnym kontynencie Calradia.

Ta nowa część, prequel do Warbanda, rozgrywa się 200 lat przed Calradią jaką znamy z poprzednich gier. Imperium Calradian jest na skraju upadku, a kilka frakcji walczy o kontrolę nad pozostałościami starego imperium, które niegdyś dominowało na całym kontynencie. Na ich oczach inne frakcje próbują wykorzystać chaos do zdobycia władzy.

Mount & Blade II: Bannerlord wyszedł we Wczesnym Dostępie w marcu 2020 roku i odniósł ogromny sukces. Od tego czasu otrzymał dziesiątki aktualizacji zawartości, stając się coraz większą i bardziej ambitną grą. W miarę zbliżania się pełnej wersji gry, Bannerlord w końcu po raz pierwszy pokaże wyczekiwaną wersję konsolową na targach Gamescom.