Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Oddworld: Soulstorm | Jesienią na Nintendo Switch

Microids i Oddworld Inhabitants z dumą ogłaszają dziś, że nagradzana przygodowa platformówka Oddworld: Soulstorm wyjdzie na konsolę Nintendo Switch jako edycja Oddtimized. Zamawiający przed premierą u wybranych sprzedawców otrzymają dodatkowo kody na ścieżkę dźwiękową i cyfrowy artbook.

Oddworld: Soulstorm, nagradzana kontynuacja bestsellerowego Oddworld: New ‘n’ Tasty, to wybuchowa, pełna akcji platformówka. Zoptymalizowane, aby w pełni wykorzystać możliwości konsoli Nintendo Switch, wydanie zawiera tę samą, niesamowitą rozgrywkę, którą fani Soulstorma znajdą na innych platformach (PlayStation, Xbox i PC), ale z rozkosznym switchowym smaczkiem!

Każdej rewolucji potrzebny jest lider, a każdemu liderowi potrzeba zwolenników. Twoim celem będzie takie poprowadzenie Abe’a, aby ich wszystkich uratować. Po drodze, przemierzając ogromny świat 2.9D, napotkasz niemal niemożliwe do przejścia przeszkody, gdzie śmierć czyha na każdym rogu. Co chwilę zmuszony będziesz podejmować decyzje, czy użyć brutalnej siły na swoich oprawcach, czy raczej uniknąć wykrycia, dyskretnie manewrując pomiędzy przeciwnikami.

Zmierzysz się także z klasą wyzyskiwaczy, których złowieszczy plan zagraża istnieniu całego zniewolonego społeczeństwa. Po drodze zbierać będziesz składniki, za pomocą których stworzysz potężne, nowe rodzaje broni dla swoich towarzyszy, aby wspomóc ich w walce.

Pamiętaj, że im więcej osób uratujesz, tym lepsze ujrzysz zakończenie. Jeśli będziesz potrafił, jest szansa, że odblokujesz ukryte poziomy. Co więcej, może się nawet okazać, że będziesz w stanie poprowadzić rewolucję oraz stanąć na czele tabeli wyników.

Cechy gry:

  • Wybuchowa, pełna akcji platformówka – Ewolucja gatunku platformówek, dodająca lekkie elementy RPG ze swobodą dla gracza, aby grać jak zechce agresywnie lub pasywnie. Oszukuj wrogów, plądruj szafki, przeszukuj kubły na śmieci i znajduj ukryte obszary, aby zdobyć zasoby. Wymieniaj zasoby w automatach, aby kupować produkty, które zapewnią więcej możliwości decyzji jak stawić czoła wielu wyzwaniom gry. Twórz narzędzia i broń do użycia przeciwko wrogim siłom lub uzbrój swoich zwolenników i obserwuj, jak wybucha rewolucja.
  • Monumentalny zakres – Soulstorm to platformer akcji 2.9D z 15 godzinami rozrywki i dziesiątkami więcej dla perfekcjonistów. Ogromne środowiska o masywnej skali czekają, aż je zwiedzisz.
  • Rewolucja – Mroczna fabuła z pokręconym poczuciem humoru, która rzuca światło na ironię ludzkiej kondycji. Będąc trybikiem w korporacyjnej maszynie, wykorzystywanym dla swojej siły i wytrzymałości fizycznej, Abe spróbuje uratować wszystkich i być może wywoła rewolucję.
  • Komplecjonista – Czy potrafisz uratować każdego pojedynczego Mudokona w grze? Czy zdołasz uzyskać najlepsze zakończenie i odblokować dwa ostatnie grywalne poziomy? Czy potrafisz przeszukać każdy kosz na śmieci i szafkę, zabić lub schwytać każdego przeciwnika, znaleźć każdy ukryty obszar, zebrać każdą galaretkę? Ponad 3 miliony graczy miało okazję to zrobić… czy będziesz pierwszym na Nintendo Switch, który odniesie sukces?
  • Wiele zakończeń – Soulstorm ma 15 poziomów, z dwoma dodatkowymi do odblokowania na końcu gry i czterema potencjalnymi zakończeniami, każdy w zależności od twojej Quarmy. Na koniec każdego poziomu otrzymujesz tyle Quarmy ile Mudokonów udało ci się uratować. Jeśli będzie ich wystarczająco dużo na wszystkich poziomach, otrzymasz jedno z dobrych zakończeń. Ale uważaj: jeśli twój wynik Quarmy nie jest wystarczająco wysoki, czeka cię bardziej… tragiczny los! Nie martw się jednak na zapas, zawsze możesz wrócić do dowolnego poziomu i spróbować poprawić swój wynik, aby odblokować najlepsze zakończenie.

Oddworld: Soulstorm Enhanced Edition jest już teraz dostępny na platformy PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC.