Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Pathfinder: Wrath of the Righteous | Pierwsze fabularne DLC

Dodatek „Inevitable Excess” do „Pathfinder: Wrath of the Righteous” zadebiutuje na PC już 15 lutego, a premiera wersji konsolowych została zaplanowana na jesień.

Owlcat Games i META Publishing z radością ogłaszają, że pierwsze fabularne DLC do gry Pathfinder: Wrath of the Righteous będzie mieć premierę na PC już 15 lutego 2022 roku. Dodatek o nazwie Inevitable Excess zabierze graczy na nowe przygody, które wydarzą się tuż przed momentem ich największego triumfu: zwycięstwa nad Worldwound. Gracze opuszczą Golarion i użyją niezrównanych mitycznych mocy, aby bronić kontinuum czasoprzestrzennego przed zbliżającą się zapaścią. DLC będzie dostępne w ramach Przepustki Sezonowej oraz do kupienia osobno w cyfrowych sklepach.

Poza tym studio podzieliło się dziś inną ważną informacją: data wydania edycji konsolowej została ustalona na jesień 2022 roku. Zespół podjął trudną decyzję o przesunięciu debiutu gry na PlayStation 4 i Xbox One, aby zapewnić fanom najlepsze wrażenia z zabawy na konsolach – a także w międzyczasie załatać wszelkie problemy obecne w wersji PC.

„Pathfinder: Wrath of the Righteous” jest już dostępny na cyfrowych platformach takich jak Steam, Epic Games Store czy GOG. Premiera gry na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One zaplanowana została natomiast na wczesną jesień tego roku. Prime Matter, należąca do Koch Media marka gier premium, zajmie się pudełkową dystrybucją wydania konsolowego.


Źródło: Koch Media