Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Prime Matter potwierdza obecność na Gamescom 2022

W tym roku Gamescom powraca w bardziej tradycyjnej formie i po raz pierwszy do imprezy dołącza marka wydawnicza premium Prime Matter, dając zapalonym graczom szansę na zagranie i osobiste doświadczenie pokładów adrenaliny, akcji oraz magii zawartych w kilku nadchodzących tytułach.

System Shock

Pełnoprawny remake przełomowej hybrydy pierwszoosobowej strzelanki i RPGa z 1994 roku, łączący kultową rozgrywkę z nową grafiką w wysokiej rozdzielczości, odświeżoną kontrolą, poprawionym interfejsem i zupełnie nowymi dźwiękami i muzyką. Gracz podejmie próbę ucieczki ze stacji kosmicznej, kontrolowanej przez złowrogą sztuczną inteligencję SHODAN i jej legiony zmutowanych i zmodyfikowanych przeciwników.

Gungrave G.O.R.E

„Wchodzisz w to?”

Strzelanie się nigdy nie kończy w tej wyczekiwanej, trzecioosobowej przygodówce hack’n’slash-shoot-em up, zawierającej oryginalne projekty Yasuhiro Nightowa i Ikumi Nakamury.

The Last Oricru

Witaj, Poszukiwaczu Przygód! The Last Oricru to RPG akcji nastawione na fabułę, gdzie gracz zostaje wrzucony w sam środek trwającego konfliktu na średniowieczno-SF planecie. Twoje decyzje będą miały decydujący wpływ na rozgrywkę, ponieważ masz bezpośredni wpływ na trwający konflikt i jego wynik. Walcz, rabuj, niszcz i tak dalej w ekscytujących sesjach jednoosobowych lub lokalnym oraz sieciowym trybie współpracy.