Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Psychonauts 2 | Nadchodzi wyjątkowe wydanie

Już wkrótce wystartują zamówienia przedpremierowe na to wyjątkowe wydanie pudełkowe na konsole Xbox Series X, Xbox One oraz PlayStation 4.

iam8bit i Skybound Games, wspólnie z wydawcą Xbox Game Studios i developerem Double Fine Productions mają ogromną przyjemność ogłosić wydanie pudełkowe uznanej przez krytyków psychodelicznej platformówki Psychonauts 2. Psychonauts 2: Motherlobe Edition będzie dostępne na konsole Xbox Series X, Xbox One i PlayStation 4 od 27 września w cenie 319,99 złotych, a już wkrótce wystartują zamówienia przedpremierowe.

Pudełkowe wydanie Psychonauts 2 na konsole Xbox Series X, Xbox One i PlayStation 4 to fantastyczna okazja dla kolekcjonerów i chcących podarować bliskim niezwykły prezent. Opakowane jest w holograficzną owijkę, zawiera odwracalną okładkę, zestaw 6 dwustronnych kart z grafikami końcowymi i koncepcyjnymi, 6 naklejek i kod na nigdy wcześniej nieujawniane, cyfrowe materiały z powstawania gry.

Uznane za najbardziej kreatywną platformówkę jaką da się kupić, Psychonauts 2 zgarnęło mnóstwo nagród, w tym Xbox Game of the Year podczas Golden Joystick Awards ‘21 i mnóstwo nominacji na takich wydarzeniach, jak The Game Awards, DICE i BAFTA Game Awards. Kontynuacja zmodernizowała intelektualne elementy pierwszej gry, które sprawiają, że fanom chce się wracać po więcej.

Psychonauts 2 filtruje swój fantazyjny pejzaż przez oczy 10-letniego marzyciela z mocami psychicznymi, pozwalając fanom na doświadczenie mrocznych, makabrycznych zagrożeń z współczuciem i naiwnością dziecka. Pomimo że fani czekali ponad 15 lat na kontynuację Psychonauts, dla głównego bohatera, Raza, minęło zaledwie kilka dni. Zamiast obwołać go pełnoprawnym Psychonautą, wiceprzewodnicząca Hollis Forsythe mianuje go stażystą, rozpoczynając nową przygodę, pełną zwariowanych postaci, mentalnych światów do odkrycia i złowrogich wydarzeń za kulisami, które trzeba naprawić.

Psychonauts ukaże się już 27 września tego roku na konsole Xbox Series X, Xbox One i PlayStation 4 w wyjątkowym wydaniu Motherlobe Edition.