Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Risen | Na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch!

Faranga potrzebuje nowego bohatera – czy podejmiesz się wezwania? THQ Nordic z radością ogłasza, że ​​Risen pojawi się na PlayStation®4, Xbox One™ i Nintendo Switch już 24 stycznia 2023 r. Kultowa gra RPG od twórców Gothica w końcu będzie działać płynnie i w pełnej jakości na współczesnych konsolach, podczas gdy dotychczasowa wersja pecetowa otrzyma obsługę pada.

Zanurz się w brutalny i klimatyczny świat Risen, w którym każde działanie pociąga za sobą konsekwencje. Naucz się sztuki walki mieczem lub laską albo zostań potężnym magiem, torując sobie drogę przez krainę pełną tajemniczych trzęsień ziemi, przerażających potworów i niewyobrażalnych skarbów.

Poznaj tajemniczą wulkaniczną wyspę Faranga i jej nasilające się wstrząsy, które źle wróżą jej mieszkańcom. Ponieważ starożytne świątynie powstały z Ziemi, przyniosły ze sobą dziwaczne stworzenia, które terroryzują okolicę – czy jesteś wystarczająco odważny, by stawić czoła niebezpieczeństwom? Daj się złapać w sam środek buntu, tyranii i mistycznych rytuałów. Od Ciebie zależy, w którą stronę przesunie się wahadło losu.