Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

SIFU | Już na Nintendo Switch

Studio Sloclap oraz wydawca Microids ogłaszają, że fizyczne edycje Sifu na konsole Nintendo Switch – Vengeance i Redemption – właśnie trafiły do sprzedaży. Po multiplayerowym sukcesie Absolver wydanym w 2017 roku, druga gra studia Sloclap – Sifu, jest artystyczna, dobrze oddaje prawdziwe Kung Fu, oraz eksploruje tematy zemsty i odkupienia. Fizyczne i cyfrowe wersje Sifu na Nintendo Switch od dzisiaj są dostępne w sprzedaży.

Łącząc ekscytującą intensywność klasycznych filmów Kung-fu z realistyczną i surową walką, Sifu opowiada historię młodego adepta Kung-fu, który spędził całe życie na treningu, aby pomścić brutalne morderstwo całej swojej rodziny przez grupę tajemniczych zabójców.

Unikalna rozgrywka w Sifu jest mieszanką dwóch znanych i lubianych gatunków: napięcia i ponadczasowych emocji chodzonych bijatyk oraz porywającego projektu gier akcji 3D. Wybierz się do szczegółowo zarysowanego, fikcyjnego chińskiego miasta, gdzie odkryjesz pradawną tajemnicę poprzez serię trudnych pojedynków, które do ostatka sprawdzą twoje umiejętności! Aby przezwyciężyć przeciwności losu, możesz polegać tylko na swoich umiejętnościach Kung-fu i magicznym amulecie, który ożywi cię po śmierci. Magia ma jednak wysoki koszt: za każdym razem wrócisz do życia znacznie starszy. Czas jest ceną, jaką zapłacisz za zemstę.

Piękny, ręcznie rysowany styl gry oddaje hołd klasykom filmów Kung-fu, w których tematy zemsty i odkupienia są ponadczasowymi motywami; wszystko ekspercko połączone ze znakomitym systemem sztuk walki od Sloclap. Sifu to unikalne podejście do sztuk walki oraz inicjacja w ich temacie.

Grę SIFU można kupić na platformy PC, PlayStation® 5 i PlayStation®4 oraz Nintendo Switch.