Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Star Wars Jedi: Ocalały | Zwiastun z The Game Awards 2022

Premiera nowego rozdziału przygód Cala Kestisa w „Star Wars Jedi: Ocalały” już w marcu 2023 roku. Zobaczcie oficjalny zwiastun tytułu!

Oficjalny opis gry od Respawn Entertainment:

Minęło pięć lat od wydarzeń z gry STAR WARS Jedi: Upadły zakon™. Jedi: Ocalały to fabularna, przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby od Respawn Entertainment, stworzona we współpracy z Lucasfilm Games. STAR WARS Jedi: Ocalały™ będzie dostępna na platformach PlayStation®5, Xbox Series X|S i Windows.

Kontynuuj podróż Cala – Cal nie jest już padawanem i wyrósł na potężnego, niezależnego rycerza Jedi. Ze względu na wspomnienia, które nosi w sobie, i ciążące na nim oczekiwania całego Zakonu jego krucjata przeciw Imperium stała się jeszcze bardziej niebezpieczna. Zbliżają się mroczne czasy – otoczony przez nowych i znanych już wrogów Cal będzie musiał zdecydować, jak daleko chce się posunąć, aby ocalić najbliższych.

Wykrocz poza swoje szkolenie – kinowy system walki powraca z dodatkowymi zdolnościami Mocy i nowymi stylami walki mieczem świetlnym. Połącz te umiejętności w kreatywny sposób, aby przygotować różne strategie do starć z powiększonym gronem wrogów. Sprytnie wykorzystaj ich mocne i słabe strony oraz swoje szkolenie, aby pokonać przeciwników i rozwiązać zagadki, które spotkasz na twojej drodze.

Eksploruj nieokiełznaną galaktykę – odkrywaj nowe planety i już znane pogranicza w galaktyce Gwiezdnych Wojen, a razem z nimi unikalne biomy, wyzwania i wrogów. Wykorzystaj nowe umiejętności, wyposażenie i zdolności, które pomogą ci skuteczniej eksplorować, walczyć i wędrować. Więcej obszarów do odkrywania i zakamarków poza ubitymi szlakami pozwoli sięgnąć po ukryte nagrody tym, którzy lubią zapuścić się za horyzont.

„Star Wars Jedi: Ocalały” zadebiutuje 17 marca 2023 roku w wersjach na PlayStation 5, Xboksach Series X|S i komputery osobiste.