Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Sunday Gold | Takiego czegoś nam potrzeba

Sunday Gold to turowa gra przygodowa typu wskaż i kliknij, której akcja dzieje się w ponurej dystopijnej przyszłości. Wciel się w parszywe trio przestępców, wytrop i ujawnij mroczne sekrety złej megakorporacji oraz podłego miliardera, który stoi na jej czele.

Ciesz się rozgrywką stanowiącą wyjątkową hybrydę zagadek inspirowanych escape roomami, turowej walki i mechanik znanych z gier RPG – takie połączenia sprawia, że fabuła jest mroczna i kinowa.

Zejdź w głąb spowitych mrokiem podziemi Londynu z niedalekiej przyszłości.

Niegdyś tętniący życiem Londyn stał się okropnie ponurym miastem, w którym poziomy bezrobocia i bezdomności są rekordowo wysokie, a moralne zasady – naginane do granic możliwości. Jakby tego było mało, skorumpowany miliarder Kenny Hogan knuje coś podłego.

Tylko parszywe trio przestępców – Frank, Sally i Gavin – może pokrzyżować plany Hogana i pozbawić go władzy. Nie jest to jednak takie proste, a na drodze do wykonania zadania czają się różne przeszkody…

Daj się wciągnąć mrocznej, dystopijnej historii

Zanurz się w ponurym, brutalnym świecie i poznaj historię, której narratorami są w pełni udźwiękowione postacie. Podziwiaj zdumiewające, ręcznie rysowane scenerie, dwuwymiarowe przerywniki filmowe, inspirowane komiksami sekwencje oraz niezwykle emocjonujące zwroty akcji.

Zagadki, które wymagają ruszenia głową

Zaglądaj do każdego pomieszczenia i rozwiązuj zagadki wymagające obserwacji, dedukcji i użycia wyposażenia, aby robić postępy w misjach. Szukaj wskazówek, hakuj terminale, wyważaj drzwi i sprawdź swoją inteligencję podczas minigier, które różnią się w zależności od konkretnego „bohatera”.

Stylowa, inspirowana komiksami turowa walka

Staw czoła przeciwnikom podczas stylowych, filmowych bitwach w stylu znanym z gier RPG. Każdy członek drużyny ma własne, wyjątkowe umiejętności, jak również mocne i słabe strony. Strategicznie planuj ruchy, opanuj do perfekcji kombinacje ciosów i rozłóż przeciwników na łopatki.

Zachowaj spokój i nie panikuj

Walcz nie tylko z przeciwnikami, ale też ze stresem! Niepokojące i stresujące sytuacje sprawią, że twoja postać straci opanowanie i będzie działać pod wpływem impulsu. Zachowaj spokój, zużywając przedmioty jednorazowe i korzystając z umiejętności przywództwa. Jeżeli stracisz rozum, przegrasz misję!

Nowoczesna gra typu wskaż i kliknij

Sunday Gold wykorzystuje tradycyjne elementy gier typu wskaż i kliknij, łącząc je z zaciętą walką w stylu gier RPG i ponurą fabułą.