Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Ascent – Cyber-Heist | Dodatek konieczny do lepszej zabawy

The Ascent: Cyber Heist to rozszerzenie do cyberpunkowego RPG akcji od studia Neon Giant. Po wydarzeniach z podstawki gracze wyruszają do zupełnie nowego miejsca, by odkryć tajemnice nieznanej arkologii. Oznacza to, że przeżyjecie jeszcze więcej przygód w dystopijnej metropolii.

Udało Ci się ukończyć The Ascent i masz ochotę na więcej? Cyber Heist jest dla Ciebie! Staw czoła nowym i trudnym misjom, samotnie lub w kooperacji ze znajomymi. Odkrywaj nowe okolice, walcz przeciwko nowym wrogom i poznaj nowe sposoby walki wręcz!
The Ascent: Cyber Heist ma miejsce po głównej historii The Ascent i czeka na osoby, które ukończyły główną kampanię, pragnące rozpocząć nowy kontrakt!

Kira, Twoja była pracodawczyni, ma nowe, supertajne zlecenie. Działasz teraz samodzielnie i na własne konto, więc nie możesz jej chyba odmówić? Wyrusz poza znajomą arkologię i odkryj całkowicie nową arkologię zarządzaną przez Malhorst-Gelb Group. Znajdziesz tutaj rewolucyjną technologię – ale nie tylko Ty masz na nią chrapkę.

Podejmij to nowe, stanowiące wyzwanie zlecenie i wystaw swoje umiejętności na próbę. Odkryj zupełnie nowe okolice, walcz przeciwko nowym wrogom i poznaj nowe sposoby na walkę za pomocą broni wręcz!

KLUCZOWE CECHY

• KONTYNUUJ HISTORIĘ – SAMOTNIE LUB W TRYBIE WSPÓŁPRACY

Dostęp do The Ascent: Cyber Heist uzyskasz po ukończeniu kampanii w grze podstawowej. Zaproś przyjaciół w celu wypełnienia tego nowego, niełatwego kontraktu. Drużyna ciut zalega z postępami? Nie ma sprawy – o ile gospodarz gry ukończył główną kampanię, cała drużyna może dołączyć i pomóc! (Wiemy, że muszą polegać głównie na Tobie…)

• NOWE BRONIE

Skoro mowa o poleganiu, mamy nadzieję, że masz miejsce na nowe zabawki, na których zdecydowanie możesz polegać! Eksperymentuj z nowymi broniami, włącznie z nowością w The Ascent – broniami do walki wręcz! Czas opanować narzędzia walki, takie jak Kruszarka do skał i Gilotyna na bliskim zasięgu!

• NOWE MIEJSCA SFER WYŻSZYCH

Odkryj i zbadaj nową arkologię Malhorst-Gelb Group, pełną zapierającą dech w piersiach lokacji i widoków.

• NOWE MISJE GŁÓWNE I POBOCZNE

Kontynuuj fabułę z The Ascent przechodząc nowe i wymagające misje główne i poboczne. Poznaj po drodze interesujące nowe postaci, takie jak Ontario i Zell. Staw czoła nowym wrogom.