Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Breach | Cyberpunk na planszy

Czacha Games postanowiła dostarczyć polskim graczom „The Breach” w ojczystym języku. Prawdziwy kolos właśnie się funduje i jest jeszcze szansa, abyś stał się częścią czegoś wielkiego.

The Breach to rywalizacyjna gra Net Crawler dla 1-4 graczy, trwająca około 25 minut na gracza, w której gracze próbują włamać się do bazy danych Gene.sys w celu kradzieży tajnych informacji.

STRONA PRZEDSPRZEDAŻY

Każdy gracz jest Breacherem, cyfrowym buntownikiem, kierującym się swoimi ideałami lub interesami Frakcji, do której należy. Planszą gry jest Gene.sys, wirtualny wszechświat o tajemniczym pochodzeniu, obecnie kontrolowany przez Korporację Achab. Wewnątrz przechowuje ona i ukrywa niewyobrażalną wiedzę i technologie, których postępujące dekodowanie pozwoliło Korporacji rozszerzyć swoje wpływy i władzę nad całą planetą w ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy.

STRONA KAMPANII

Po włamaniu się do bazy danych Avatary Breacherów będą musiały stawić czoła kilku niebezpieczeństwom: nie tylko innym Breacherom, ale także Strażnikom kontrolowanym przez A.R.M., którzy będą próbowali powstrzymać włamania. W razie potrzeby A.R.M. użyje również potężnych Heroldów, aby położyć kres próbom włamań.

The Breach to Net Crawler z charakterystycznym systemem zarządzania zasobami, mechaniką zbierania zestawów i zmiennymi mocami. Twoim celem jest rozprzestrzenianie wirusów w bazie danych, jednocześnie zbierając jak najwięcej informacji. Będziesz mógł rozwijać swojego Avatara, infekować wirusy, walczyć ze Strażnikami i innymi Avatarami, eksplorować pomieszczenia Gene.sys, ale także instalować programy i używać kodów do manipulowania bazą danych zgodnie z własnymi potrzebami.

Spektakularne dwukolorowe figurki i ich oszałamiające kreacje graficzne pozwolą ci w pełni zanurzyć się w świecie gry, dając możliwość spersonalizowania i zidentyfikowania swojej roli jako Breachera. Twoje zwycięstwo może doprowadzić do przebudzenia większej świadomości w kierunku lepszego świata, a porażka popchnąć całą ludzkość ku mrocznemu i nieoczekiwanemu losowi!


Źródło: czachagames.pl