Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Breach | Nie strać ostatniej szansy na wsparcie!

Ostatnia szansa na wsparcie gry planszowej „The Breach” w polskiej wersji! Jeżeli nie zdecydujecie się wesprzeć teraz, wszystkie odblokowane cele i ekskluzywna zawartość nie będą dostępne w takiej samej ofercie bądź nie będą dostępne wcale.

STRONA PRZEDSPRZEDAŻY

Wszystkie odblokowane cele trafią także do polskiej wersji!

The Breach to rywalizacyjna gra Net Crawler dla 1-4 graczy, trwająca około 25 minut na gracza, w której gracze próbują włamać się do bazy danych Gene.sys w celu kradzieży tajnych informacji.

Każdy gracz jest Breacherem, cyfrowym buntownikiem, kierującym się swoimi ideałami lub interesami Frakcji, do której należy. Planszą gry jest Gene.sys, wirtualny wszechświat o tajemniczym pochodzeniu, obecnie kontrolowany przez Korporację Achab. Wewnątrz przechowuje ona i ukrywa niewyobrażalną wiedzę i technologie, których postępujące dekodowanie pozwoliło Korporacji rozszerzyć swoje wpływy i władzę nad całą planetą w ciągu zaledwie kilku krótkich miesięcy.

Po włamaniu się do bazy danych Avatary Breacherów będą musiały stawić czoła kilku niebezpieczeństwom: nie tylko innym Breacherom, ale także Strażnikom kontrolowanym przez A.R.M., którzy będą próbowali powstrzymać włamania. W razie potrzeby A.R.M. użyje również potężnych Heroldów, aby położyć kres próbom włamań.

The Breach to Net Crawler z charakterystycznym systemem zarządzania zasobami, mechaniką zbierania zestawów i zmiennymi mocami. Twoim celem jest rozprzestrzenianie wirusów w bazie danych, jednocześnie zbierając jak najwięcej informacji. Będziesz mógł rozwijać swojego Avatara, infekować wirusy, walczyć ze Strażnikami i innymi Avatarami, eksplorować pomieszczenia Gene.sys, ale także instalować programy i używać kodów do manipulowania bazą danych zgodnie z własnymi potrzebami.

Spektakularne dwukolorowe figurki i ich oszałamiające kreacje graficzne pozwolą ci w pełni zanurzyć się w świecie gry, dając możliwość spersonalizowania i zidentyfikowania swojej roli jako Breachera. Twoje zwycięstwo może doprowadzić do przebudzenia większej świadomości w kierunku lepszego świata, a porażka popchnąć całą ludzkość ku mrocznemu i nieoczekiwanemu losowi!

Dodatki też robią wrażenie…

Korporacja Achab użyła swojej najbardziej śmiercionośnej broni w obronie swojej bazy danych: Prometeusza!
Pierwszej Klasy Tytan, przeciwnik tak przerażający, że aby przetrwać,
Breachersi będą musieli odłożyć na bok dzielące ich różnice i… współpracować!

To rozszerzenie wprowadza do gry The Breach tryb kooperacji.
Gracze będą musieli skoordynować walkę, aby pokonać gigantycznego Prometeusza i jego Aithony.

Breachersi będą również mogli liczyć na nowy model Avatara, aby stawić czoła temu nowemu wyzwaniu!
Nero jest gotowy siać płomienie i zniszczenie w Sieci, o ile kontrolujący go Breacher będzie w stanie
zarządzać jego niszczycielskimi mocami!


Źródło: czachagames.pl