Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Callisto Protocol | Nowy science fiction survival horror

Strach nie bierze jeńców! Należące do holdingu KRAFTON, Inc. Striking Distance Studios ogłosiło dzisiaj, że The Callisto Protocol, najnowsza gra science fiction z gatunku survival horror z udziałem Josha Duhamela (Transformers) i Karen Fukuhary (The Boys), jest już dostępna.

Z akcją umiejscowioną na martwym księżycu Jowisza, Kallisto, w roku 2320, The Callisto Protocol stawia przed graczami wyzwanie przetrwania horroru więzienia Black Iron i odkrycia mrocznych sekretów The United Jupiter Company po tym, jak tajemnicza epidemia pogrąża miejscówkę w chaosie…

The Callisto Protocol to survival horror nowej generacji, zawierający przerażającą historię w stylu science-fiction i brutalny system walki, łączący płynne przechodzenie od strzelania do walki wręcz z potężną bronią grawitacyjną. Aby przeżyć, gracze będą musieli zbliżyć się do przerażających stworzeń, które opanowały Black Iron Prison i stawić czoła lękom.

Gra jest już teraz dostępna w pudełkach na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One w polskiej wersji językowej (z napisami).