Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Callisto Protocol | Zwiastun, gameplay i preordery

Chwilę temu dyrektor generalny Striking Distance Studios, Glen Schofield, pojawił się na transmisji na żywo z konferencji Summer Game Fest 2022, aby ujawnić aż dwa nowe wideo z nadchodzącego kosmicznego survival horroru The Callisto Protocol.

W ramach audycji developer zaprezentował „Schofield Cut” zwiastuna rozgrywki, który został po raz pierwszy ujawniony w ramach State of Play w zeszłym tygodniu. Ta przedłużona wersja wideo zawiera dodatkowe 30 sekund brutalnej walki, w tym nową, okrutną sekwencję śmierci bohatera gry, Jacoba Lee…

Ponadto przedstawiciel Striking Distance Studios zaprezentował pierwszą demonstrację rozgrywki z The Callisto Protocol, zapewniając fanom kosmicznych horrorów ponad dwie minut nigdy wcześniej nie widzianej akcji.


Ponadto już od dziś w dobrych polskich sklepach z grami startują zamówienia przedpremierowe na pudełkowe The Callisto Protocol Day One Edition na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X. Edycja ta zawierać będzie:

– Pełną grę The Callisto Protocol na nośniku fizycznym
– Skórkę dla postaci Retro Prisoner
– 2 skórki do broni Retro Prisoner
– Contraband Pack (na PlayStation 4 i 5)
 
The Callisto Protocol ukaże się na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X w polskiej wersji językowej (z napisami) już 2 grudnia 2022.