Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Chant | Oświecenie przybiera mroczną postać

Cisza, spokój i oświecenie na sielankowej, oddalonej od cywilizacji wyspie – czegóż chcieć więcej? Mroczna strona duchowości przebija się jednak przez barierę normalności w nowym, psychodelicznym horrorze The Chant.

Nadchodzący horror akcji z perspektywy trzeciej osoby, przygotowany przez Brass Token i wydany przez Prime Matter, jeszcze w tym roku wywoła taką trwogę w graczach, że nie będą mogli się oderwać….

W The Chant, osadzonym w ośrodku rekolekcyjnym na oddalonej od cywilizacji wyspie, spróbujesz przetrwać ataki mnóstwa pryzmatycznych horrorów wyzwolonych przez rytuał grupowej pieśni, który otworzył wrota do mrocznego wymiaru grozy.

Ten wymiar żywi się negatywną energią i zaczyna doprowadzać ciebie i innych do szaleństwa, żerując na waszych lękach i objawiając się jako istoty międzywymiarowe, zabierając cię w podróż z psychodelicznym horrorem, jakiego nigdy wcześniej nie dane było ci doświadczyć.

Ale nie wszystko stracone! Dzięki odkryciu tajemnic kultu new age z lat 70. i wzmacnianiu swojego umysłu, ciała i ducha, możesz odwrócić skutki pieśni i uniknąć uwięzienia przez mrok na zawsze.