Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Chant | Szalony kult w kosmosie

Oto przed tobą nowy zwiastun gry The Chant – trzecioosobowej, horrorowej przygodówki akcji, której premiera została wyznaczona na 3 listopada tego roku. Debiutujący dziś materiał wideo koncentruje się na mrocznych stronach kultu, a także daje wgląd w unikalny, spirytystyczny sposób walki w grze. Obejrzysz go już teraz na YouTube w polskiej wersji językowej.

Przygotowany przez Brass Token i wydany przez Prime Matter, The Chant, z akcją osadzoną podczas duchowego spa na oddalonej od cywilizacji wyspie, zmusza gracza do zmierzenia się z mnóstwem przerażających okropności, gdy coś mocno idzie nie tak podczas grupowego rytuału i otwiera się brama do innego, wypełnionego grozą, wymiaru

Ta duchowa podróż szybko zamienia się w koszmar. Co wybierzesz – ucieczkę czy walkę?

Nic nie jest takim jakim się wydawało na sielankowo pięknej Glory Island. Powiadają “otwórz umysł na zupełnie nowy sposób bycia i bądź gotów uwolnić swoje wewnętrzne demony”, ale z The Chant musisz też być gotów na wskoczenie na główkę do niezbyt przyjaznego wymiaru.

Kult odprawiał mroczne rytuały od lat 70., wykorzystując energię pryzmatów aby otworzyć duchowy portal do wymiaru mroku.

Oficjalnie celem jest osiągnięcie duchowego oświecenia i kierowanie się na głęboką i wyzwalającą podróż. Prawda skrywa jednak mroczną i złożoną historię, gdy chaos rozwija się na twoich oczach i wlecze cię przerażającą ścieżką.

W The Chant gracze napotkają przerażające potwory, z którymi będą walczyć za pomocą okultystycznych broni i umiejętności. Mogą też wpaść w panikę i uciec.

Mroczne sekrety kultu wkrótce zostaną odkryte. Czy jesteś gotowy na tę przerażającą duchową podróż?

The Chant, przygotowany przez Brass Token i wydawany przez Prime Matter ukaże się na platformach PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) 3 listopada 2022.