Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

The Valiant | Pierwsze uderzenie

Świat stoi w obliczu niewypowiedzianego zła i cierpienia. Były krzyżowiec Urlich von Grevel znalazł fragment tajemniczego artefaktu: laski Aarona. Zdeprawowany mocą reliktu Ulrich poszukuje brakujących elementów i nie zawaha się wyeliminować wszystkiego i wszystkich na swojej drodze. Jeśli zdoła połączyć laskę w całość, zyska moc, której nigdy nie powinien mieć żaden śmiertelnik. Theoderich, jego były towarzysz broni, musi ponownie wyruszyć do boju,  zgromadzić lojalnych i odważnych towarzyszy i za wszelką cenę powstrzymać Ulricha.

Wyrusz na niesamowitą przygodę w nowym, taktycznym RTSie. Stań na czele wyspecjalizowanych jednostek, mądrze wykorzystuj ich umiejętności w trwającej 15 misji kampanii dla jednego gracza, lub walcz z hordami przeciwników w trybie kooperacji Last Man Standing dla 3 graczy.

The Valiant jest już dostępny na PC. Wybrani sprzedawcy oferują też specjalne wydanie z dołączoną książeczką i ścieżką dźwiękową na płycie CD.

Wyrusz w podróż braterstwa i odkupienia w The Valiant, drużynowej strategii czasu rzeczywistego, której akcja toczy się w XIII-wiecznej Europie i na Bliskim Wschodzie. Dowódź i rozwijaj swoich średniowiecznych rycerzy, walcząc w monumentalnej kampanii dla jednego gracza, a następnie przenieś swoje umiejętności do sieci w trybie współpracy i rywalizacji w trybie wieloosobowym.