Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

This Is the President | Prezydencki orzeł opuścił gniazdo!

Oto jest dzień. Czas przejąć władzę i zostać następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Dla dobra narodu? Raczej twojego własnego. Nie zapomnij, że bez względu na koszty musisz ratyfikować 28. poprawkę do konstytucji. Aby to zrobić, musisz utrzymać dobre wyniki w sondażach, musisz więc popracować nad odpowiednim programem. Może regulacja tych paskudnych gier wideo, aby chronić dzieci? Albo stworzenie ram prawnych dla harmonijnego współistnienia człowieka i robota? Co powiesz na poprowadzenie kampanii mającej na celu zwiększenie liczby urodzeń poprzez zachęcanie obywateli do… hm, reprodukcji?

To, jak prowadzisz politykę, jest w twoich rękach – ale upewnij się, że poprawka zostanie zatwierdzona przed zakończeniem kadencji w Gabinecie Owalnym, w przeciwnym razie następne pomieszczenie, w którym będziesz spędzać czas, nie będzie ani owalne, ani nawet biurem.

O grze This Is the President:

This Is the President to satyryczny thriller, w którym prezydent USA zarządza krajem jak gangster i próbuje uciec przed wymiarem sprawiedliwości za przeszłe zbrodnie. Zmień Konstytucję Stanów Zjednoczonych, przekonując, szantażując, przekupując i zastraszając dużą część systemu politycznego, aby zapewniła ci dożywotni immunitet.

Cechy gry:

– Zarządzaj sondażami, pieniędzmi i ludźmi, jak żaden inny prezydent USA. Za wszelką cenę bądź na bieżąco ze swoją prezydenturą.

– Wygłaszaj przemówienia, sporządzaj projekty rozporządzeń wykonawczych, zarządzaj codziennymi kryzysami, organizuj konferencje prasowe i tweetuj lepiej niż jakikolwiek prezydent.

– Zatrudnij zespół zabójców, hakerów, lobbystów i innych specjalistów. Wysyłaj ich na niebezpieczne misje, które można rozwiązać legalnymi środkami. Jeśli to nie zadziała, wyślij ich na niebezpieczne misje, które można rozwiązać za pomocą nielegalnych środków.

– Przeżyj fascynującą, interaktywną narrację z szeroką gamą opcji i gałęzi historii. Skończysz kadencję na swoich warunkach, czy jesteś tylko pionkiem w większej grze?

– Rządź krajem jak prawdziwy gangster z gabinetem cieni, który budzi lęk i jest szanowany w skali globalnej.


Źródło: Koch Media | THQ Nordic (YouTube)