Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

THQ Nordic | Obiecują na Gamescom zrobić show

Po trzech lat oczekiwań Gamescom powraca, a na nim THQ Nordic z największym i najbardziej efektownym stoiskiem w historii. Już za tydzień największe wydarzenie growe na świecie otworzy swe podwoje, a Kolonia w Niemczech znów stanie się sercem elektronicznej rozrywki.

THQ Nordic przybędzie na miejsce z 9 grami, a każda z nich będzie grywalna po raz pierwszy dla szerokiej publiczności. Odwiedzający targi gamescom będą nawet mogli zagrać w niektóre z tytułów dopiero co ogłoszonych podczas niedawnego Digital Showcase 2022 (dla tych, którzy przegapili – jego zapis jest dostępny na YouTube)

Lista grywalnych gier THQ Nordic podczas targów gamescom 2022 w hali 8, na stanowisku A11-B10:

– Alone in the Dark

– Tempest Rising

– Wreckreation

– AEW: Fight Forever

– Outcast 2 – A New Beginning

– SpongeBob SquarePants – The Cosmic Shake

– The Valiant

– SpellForce: Conquest of Eo

…oraz, oczywiście, Crypto zaszczyci nas, żałosnych Ziemian swoją obecnością i pozwoli zagrać w:

– DESTROY ALL HUMANS! 2 – Reprobed!

Dodatkowo, można będzie też zagrać w Destroy All Humans! 2 – Reprobed na trzech więcej komputerach na stanowisku TikTok, które znaleźć można w hali 7.1 na stanowisku B010-C011!

Występy na scenie i pokazowe mecze AEW

THQ Nordic i HandyGames zaprezentują 11 gier na scenie każdego dnia począwszy od środy, 24 sierpnia do niedzieli, 28 sierpnia – tak, będą t-shirty. Pokazy będą trwać od godziny 11:00 rano do 16:30 każdego dnia, a od czwartku do niedzieli będą szczególnie wyjątkowe: THQ Nordic z ogromną przyjemnością będzie gospodarzem pierwszych w historii pokazowych meczów AEW w Kolonii o 17:00. Zobacz znanych zapaśników AEW walczących zaciekle w naszym własnym ringu i przynoszącym niesamowitą wrestlingową akcję tuż do was!

gamescom w domowym zaciszu

Nie dasz rady dotrzeć do Kolonii? Szkoda, ale się nie przejmuj: THQ Nordic będzie nadawać na żywo z centrum konferencyjnego. Spodziewaj się dogłębnych wywiadów z naszymi developerami, twórców streamujących nasze gry, i mnóstwa wrażeń prosto z naszego stanowiska w Kolonii.

https://www.twitch.tv/thqnordic