Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Tropico 6 | Next Gen Edition już w sprzedaży

Wydawca Kalypso Media i developer Realmforge Studios z radością ogłaszają, że Tropico 6 jest już dostępne w natywnej rozdzielczości 4K na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Poza główną grą, Tropico 6 – Next Gen Edition zawiera również DLC Llama of Wall Street oraz El Prez Pack z dodatkową misją, nowymi budynkami i mnóstwem opcji na dekorowanie Pałacu Dyktatora.

Poznaj wyspy Tropico piękne jak nigdy dotąd w odnowionym blasku rozdzielczości 4K, uwydatniającym wspaniałe widoki republiki bananowej na piękne plaże i krystalicznie czyste wody. Wciel się w El Presidente i graj w 4 różnych epokach, przejmując stery nad przyszłością Tropico i jego mieszkańców. Graj jako siejący strach dyktator lub kochający pokój mąż stanu i zrównoważ politykę, infrastrukturę, ekonomię. Ciężko pracuj, aby stworzyć raj na tropikalnej wyspie – przynajmniej dla El Presidente. W załączonym DLC Llama of Wall Street możesz podjąć się wielkiego biznesu i manipulować giełdą, aby wpłynąć na gospodarkę (i napełnić swój skarbiec). Wdrażaj nowe budynki pobudzające przemysł, zmieniaj wartość towarów, wpływaj na opłaty turystyczne i stawiaj czoła przypadkowym zdarzeniom gospodarczym, które mogą wystawić na próbę nawet najbardziej odpornych dyktatorów.

Tropico 6 można już kupić na konsole Playstation 5 i Xbox Series X|S. Uwielbiany symulator budowy miast jest również dostępny na platformy PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch™. Posiadacze wersji na PlayStation 4 i Xbox One mogą zaktualizować swoją grę, aby kontynuować rządy w 4K.


Źródło: Koch Media