Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Upiorne wydarzenie Święto Utraconych powraca do Destiny 2 – darmowe dla wszystkich graczy

Na dzielnych Strażników czeka sprzęt z motywem dinozaurów, nawiedzone sektory, nowe nagrody i inne atrakcje.


Święto Utraconych znów jest dostępne w Destiny 2. Zgodnie z naszą coroczną tradycją Strażnicy celebrują światło, które odnajdujemy w ciemności. Przyłącz się do nich! Czekają na Ciebie upiorne duchy, pyszne cukierki i opowieści o tych, którzy odeszli, ale wciąż żyją w naszej pamięci. Wydarzenie to jest bezpłatne dla wszystkich graczy i potrwa od dzisiaj do 2 listopada.

Zwiastun Święta Utraconych:

Nawiedzone sektory
W nawiedzonych sektorach czekają trzy nowe opowieści na nieustraszonych (lub lekkomyślnych) graczy: bezgłowe stwory czyhają w ciemnych zakamarkach Księżyca, na Nessusie jeden ze Strażników ucieka przed pościgiem, a Umysł Weksów i egzo łączą się w coś nowego i absolutnie przerażającego.

Nagrody dla odważnych
Odblokuj nowy egzotyczny karabin pulsacyjny Jurajska zieleń, który wzbudzi strach w sercach wrogów, poruszaj się po okolicy egzotycznym Wróblem, demonstrując swoją odwagę, i zgarnij jeszcze więcej nagród podczas Święta Utraconych! Strażnikom, którzy odwiedzą nawiedzone sektory, Eva zaoferuje emblemat o nazwie Hałas w nocy.

#TEAMDINO
Na początku tego roku społeczność zakomunikowała swoje zdanie, używając hasztagu #TeamDino, a Bungie podjęło jedną z najtrudniejszych decyzji. Zestawy zdobień z motywami dinozaurów są już dostępne w sklepie Eververse.

Święto Utraconych to nie wszystko, co przygotowaliśmy w tym roku! Czeka nas jeszcze kontynuacja Sezonu Zagubionych, dodatkowe darmowe wydarzenia w grze, obchody 30-lecia Bungie, a także inne atrakcje.

Źródło: informacja prasowa