Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Victoria 3 | Już w październiku

Paradox podał datę premiery swojej wielkiej strategii z symulacją społeczeństwa, wkrótce wystartują zamówienia przedpremierowe na jej wydanie pudełkowe.

Kontroluj rewolucyjne przemiany między 1836 a 1936 rokiem w grze Victoria 3, wyczekiwanej strategii i symulacji społeczeństwa wprost od firmy Paradox Interactive. Teraz ogłaszamy datę premiery: 25 października 2022 roku.

Victoria 3 to głęboka społeczno-ekonomiczna i polityczna symulacja, starająca się przedstawić potrzeby i pragnienia każdej osoby na świecie w ciągu stulecia dramatycznych przemian technologicznych i społecznych. Rosnącą populację trzeba wyżywić, ale będzie ona również wysuwać żądania polityczne, aby zwiększyć lub utrzymać swoją władzę. Wprowadzaj prawa i reformy społeczne, aby odzwierciedlać potrzeby twoich obywateli, lub spróbuj narzucić postęp narodowi, który może nie docenić twojego przyszłościowego myślenia.

Cechy gry Victoria 3:
Nieskończone możliwości ponownej rozgrywki – napisz historię od nowa jako jeden z kilkudziesięciu narodów z epoki wiktoriańskiej, od potęg przemysłowych, takich jak Wielka Brytania i Prusy, po ludnych gigantów, takich jak Rosja i Chiny z czasów dynastii Qing, lub czekające na swoją kolej potęgi, takie jak Japonia czy kolonialna Kanada.
Głęboka symulacja społeczeństwa – symulowany jest każdy mieszkaniec twojego narodu, czy to rolnik, czy urzędnik, kapitalista czy rzemieślnik. Każdy ma własne przekonania, preferencje polityczne i, co najważniejsze, standard życia do utrzymania.
Wymagająca rozgrywka ekonomiczna – rozwijaj swoją gospodarkę poprzez rozwój nowych gałęzi przemysłu i instytucji, handlując nadwyżkami towarów na wielu rynkach świata i importując to, czego twoja populacja potrzebuje, aby życie stawało się przystępne.
Dyplomatyczna przewaga – wszystko, co można wygrać w wojnie, można również osiągnąć poprzez negocjacje. Otwarte rozgrywki dyplomatyczne ze wsparciem sojuszników, gdy wysuwasz żądania wobec słabszych lub rywalizujących z tobą narodów.
Rozwój polityczny – zarządzaj różnymi frakcjami politycznymi w swoim kraju poprzez prawa i reformy. Czy możesz poprawić życie swoich obywateli, jeśli oznacza to działanie na szkodę prawowitych władz?
Żywy świat – obserwuj, jak mapa zmienia się na twoich oczach, gdy nowo wybudowane linie kolejowe kursują między rozrastającymi się miastami, z których wiele było do niedawna zaledwie wioskami.