Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Gry

Paradise Lost | Już prawie na Nintendo Switch!

Wydawca gier wideo All in! Games i studio deweloperskie PolyAmorous z przyjemnością ogłaszają, że narracyjna gra przygodowa post-apo Paradise Lost, przedstawiająca alternatywną historię świata, jest już dostępna w przedsprzedaży na Nintendo Switch przed jej premierą 3 grudnia. Bazowa cena gry wyniesie 60 PLN, ale pierwsi nabywcy będą mogli skorzystać z 40% zniżki przez określony czas.

II wojna światowa nigdy się nie skończyła. Po 20 latach walk naziści przeprowadzili atak nuklearny w Europie. W następstwie ataku zniszczone i skażone promieniowaniem serce Europy pozostaje odcięte od świata i otoczone tajemnicą.

Jest zima 1980 roku. Szymon, dwunastoletni chłopiec wychowany na postapokaliptycznym pustkowiu, odkrywa opuszczony nazistowski bunkier, a w nim podziemny świat, gdzie mitologia słowiańska miesza się z retro-futurystyczną technologią. Poznaj historię bunkra, od przejęcia przez polski ruch oporu do ostatecznego losu jego mieszkańców. Co ich spotkało?

Choć bunkier jest opuszczony, z Szymonem kontaktuje się tajemnicza dziewczynka, Ewa, korzystając z dostępnej technologii. Może jeśli ją znajdzie, Ewa pomoże mu odkryć jego przeszłość. Może jeśli ją znajdzie, nie będzie już sam…


Źródło: All in! Games (YouTube)