Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Komiksy

Non Stop Comics w kwietniu

W kwietniu Non Stop Comics wyda trzy tytułu, dwie kontynuacje i otwarcie nowej serii. Ogłosiło też, że planowany na 10 kwietnia drugi tom „The Goon”, zostaje przeniesiony na 8 maja.

Pierwszy z nich, „Last Man”, ukaże się 10 kwietnia. Kolejne, piąty tom Rat Queens i piąta odsłona „Odrodzenia” trafią do sprzedaży 17 maja.

Last Man, tom 1 – Yves Balak i Bastien Vivès

Adrian Velba nie może się już doczekać dorocznych Igrzysk. Jednak jego nadzieje na udział w zawodach rozsypują się w pył, gdy choroba rozkłada jego partnera. Wybawieniem z sytuacji okazuje się tajemniczy przybysz – Richard Aldana – milczący twardziel z na oko zupełnie innego świata. Przypadkowe spotkanie na zawsze odmieni losy obu bohaterów. Jeden z największych francuskich hitów komiksowych ostatnich lat – mangowa ekspresja, europejska wrażliwość, szalona, nieprzewidywalna akcja rodem z amerykańskich blockbusterów.

Rat Queens, tom 5: Wielkie magiczne nic – Tim Seeley

Już po raz piąty wracamy do zaśnieżonego Wisconsin, by spotkać się z Daną Cypress i resztą bohaterów serii porównywanej do najlepszych książek Stephena Kinga i serialu Twin Peaks.

Odrodzenie, tom 5: Wezbrane wody – Kurtis J. Wiebe

Palisada ma nowego mieszkańca: tajemniczego maga, który chce raz na zawsze skończyć z ludzkim cierpieniem. Kiedy znane nam łowczynie nagród zaczynają znikać, Betty odkrywa przerażającą prawdę o wydarzeniach, które miały miejsce po uwięzieniu Hanny w magicznej próżni…