Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

HBO kasuje serial Wychowane przez wilki

Nie mamy dobrych wieści dla fanów „Wychowane przez wilki”. Stacja HBO zdecydowała się zakończyć serial po dwóch sezonach.

Serial produkowany przez Ridleya Scotta nie dostanie zamówienia na trzeci sezon. HBO ogłosiło swoją decyzję po tym Abubakar Salim (ekranowy Ojciec) poinformował na Twitterze o skasowaniu serialu.

Aktor w swoim wpisie zaznaczył, że brak oficjalnego ogłoszenia wynika z faktu, że twórcy „Wychowane przez wilki” szukają nowego domu dla swojego serialu. Być może produkcja zostanie uratowania przez inną stację lub platformę VOD.

Dzięki wizji Aarona Guzikowskiego serial ukazywał nowatorskie podejście do tematu kolonizacji kosmosu, co było ważnym powiewem świeżości w całym gatunku. Możliwe, że już nigdy nie dowiemy jak potoczyły się losy androidów i ich wychowanków. Niestety HBO nie uzasadniono swojej decyzji w żaden racjonalny sposób.

Gwiazdami obsady byli: Amanda Collin, Abubakar Salim, Travis Fimmel, Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong oraz Peter Christoffersen.

Poniżej przypominamy zwiastun 2. sezonu: