Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

HBO zamawia spin-off Sandmana

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na „The Sandman” od Netflixa, a tymczasem HBO Max dało zielone światło na realizację serialu „Dead Boy Detectives”. Aktorski serial przedstawi losy dwójki bohaterów, których mieliśmy okazję poznać na kartach komiksów z Sandmanem od Neila Gaimana.

Serial „Dead Boy Detectives” będzie liczyć 8 odcinków i skupi się na postaciach Charlesa Rowlanda i Edwina Payne’a. Są oni duchami dwójki chłopców, którzy zamiast odejść w Zaświaty, postanowili zostać na Ziemi i rozwiązywać nadprzyrodzone zagadki kryminalne. Scenariusz rozpisał Steve Yockey („Nie z tego świata”), a za produkcję odpowiedzialne jest studio Berlanti Productions.

Charlesa Rowlanda sportretuje Jayden Revri („Przeznaczenie: Saga Winx”), a Edwina Payne’a zagra debiutujący George Rexstrew. Crystal Palace, żyjącą przyjaciółkę dwójki duchów, zagra Kassius Nelson („Ostatniej nocy w Soho”). Obok nich na w serialu pojawią się też Briana Cuoco („Stewardesa”) jako Jenny the Butcher, Jenn Lyon („Pazury”) jako Esther, debiutująca Yuyu Kitamura jako Niko. W show zobaczymy też Ruth Connell („Nie z tego świata”), która powtórzy swoją rolę z 3. sezonu „Doom Patrol” i pojawi się jako Nocna Pielęgniarka.

 

Niestety, nie ujawniono jeszcze choćby przybliżonej daty premiery „Dead Boy Detectives”.