Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Jeffrey Dean Morgan o Neganie | Co go czeka w Dead City?

Aktor w rozmowie z Entertainment Weekly zdradził, czego widzowie powinni się spodziewać po Neganie w „The Walking Dead: Dead City”. Czy jego postać wróci do dawnych nawyków?

Jeffrey Dean Morgan powróci do roli Negana w serialu „The Walking Dead: Dead City”. Akcja serialu będzie rozgrywać się kilka lat po wydarzeniach ukazanych w finale „The Walking Dead”. W tym czasie wiele się zmieni u Negana:

– Myślę, że rozłąka pogorszy sytuację. Negan będzie mieć okazję niejako powrócić do starych nawyków, bo stanowi to dla niego instynktowną reakcję przetrwania, zwłaszcza gdy nie jest z grupą. Grupa nieco go oswoiła. Myślę, że będąc z dala od niej wpadnie w stare nawyki i pułapki.

Aktor stwierdził też, że ten instynkt przetrwania u Negana może podążyć dwoma drogami – albo mu pomoże albo sprowadzi na moralnie złą drogę:

– To apokalipsa. Wiemy, jak Negan przeżył. Widzieliśmy też jak robił postępy, co robił, aby się przystosować do życia w grupie. Myślę, że zawsze będzie umieł adaptować się do każdej sytuacji. Jednak z dala od ludzi nie radzi sobie dobrze.

W obsadzie „The Walking Dead: Dead City” obok Morgana (Negan) i Lauren Cohan (Meggie) w rolach głównych, pojawią się też: Gaius Charles, Karina Ortiz, Mahina Napoleon, Jonathan Higginbotham, Trey Santiago-Hudson oraz Zeljko Ivanek. Serial będzie liczyć 6 odcinków. Premierę zaplanowano na kwiecień 2023 roku.