Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Loki | Kto pojawi się w drugim sezonie?

Tom Hiddleston w wywiadzie podczas programu Jimmy Kimmel Live! wyjawił, kto z obsady powróci na plan drugiego sezonu serialu „Loki”. Jest to o tyle istotne, że może sugerować, w którą stronę będzie rozwijała się historia i którzy bohaterowie (a z tym ich zdolności) będą częścią fabuły.

Odtwórca tytułowego Lokiego potwierdził, że cała obsada powraca w drugim sezonie, do którego zdjęcia ruszają już niedługo. Możemy się więc spodziewać powrotu Agencji Ochrony Chronostruktury… a być może również alternatywnych wersji Lokiego.

O pierwszym sezonie:

W serialu Tom Hiddleston powraca do roli asgardzkiego boga kłamstw, żyjącego obecnie w alternatywnym świecie. Owa alternatywna linia czasowa powstała po tym, jak Loki ukradł Tesseract w trakcie misji „pożyczenia” Kamieni Nieskończoności przez Avengers z przyszłości. Cała sytuacja miała miejsce chwilę po ostatnim starciu herosów z Lokim w filmie „Avengers”. Asgardczyk trafia w ręce Time Variance Authority, biurokratycznej agencji, która istnieje poza czasem i przestrzenią. Wspólnie z TVA ma naprawić rzeczywistość – w przeciwnym razie grozi mu usunięcie z istnienia.

Dostęp do wszystkich odcinków serialu „Loki” posiadają subskrybenci Disney Plus.


Źródło: Jimmy Kimmel Live (YouTube)