Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Moon Knight | Drugi sezon w realizacji?!

Jeszcze niedawno ukazał się ostatni epizod pierwszej serii, a wiele wskazuje na to, że zdjęcia do drugiego sezonu właśnie są kręcone.

Co na to wskazuje? Reżyser Mohamed Diab oraz Oscar Isaac zostali przyłapani w Kairze, gdzie kręcono zdjęcia do egipskiego wątku „Moon Knighta”. Niczego to wprawdzie nie potwierdza, choć w sieci pojawiło się krótkie wideo, w którym aktor zapytany o to, czy są w trakcie realizacji drugiego sezonu odparł: „A po cóż innego mielibyśmy być w Kairze?”.

Być może to żart Oscara, aby podgrzać dyskusje wśród fanów, a może to po prostu mrugnięcie okiem bez oficjalnego potwierdzenia, że „coś się dzieje” w związku z „Moon Knight”. Jak wiemy, nie jest to serial z zamkniętym finałem i ewidentnie studio ma zamiar rozwinąć tę historię.

Co prawda, nie ogłoszono, aby „Moon Knight” był częścią piątej albo szóstej fazy MCU, ale jeszcze trochę przed nami. A sam Disney z pewnością nie wyjawił wszystkiego na San Diego Comic-Con i szykuje dla fanów wiele niespodzianek na D23 Expo (9-11 września 2022).

@hayaattiaaa

Since y’all have been asking #oscarisaac #mohameddiab #moonknight

♬ original sound – haya