Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Mandalorian | Już całkiem niedługo

Aktor Giancarlo Esposito (odgrywający Moffa Gideona) w trakcie wywiadu The Rich Eisen Show wyjawił, że trzecia seria „The Mandalorian” będzie dostępna za… kilka miesięcy.

Widzowie przyzwyczajeni do tego, że na nowe sezony trzeba czekać kilkanaście miesięcy albo nawet kilka lat, a także do tego, że „The Mandalorian” raczej pojawia się w czwartym kwartale roku mogą zdziwić się, gdy w lecie platforma zostanie zasilona nową serię ulubionego serialu.  Co prawda, między drugim a trzecim sezonem minęło więcej czasu aniżeli między pierwszy i drugim, aczkolwiek nie przewidywano, aby ich premiera nastąpiła w wakacje. Właśnie taką informację przedstawił Esposito we wspomnianym wywiadzie.

Akcja serialu rozgrywa się kilka lat po wydarzeniach ukazanych w „Powrocie Jedi” w Zewnętrznych Rubieżach, gdzie mało kogo obchodził, co dzieje się w centrum Galaktyki i jakie zachodzą tam zmiany. Pedro Pascal („Gra o tron”, „Wonder Woman 1984”) wciela się w główną rolę Dina Djarina, a w obsadzie znaleźli się: Carl Weathers, Werner Herzog, Nick Nolte czy Taika Waititi. Twórcą „The Mandalorian” jest Jon Favreau.


Źródło: The Rich Eisen Show (YouTube)