Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wednesday | Oficjalny zwiastun serialu

Już wkrótce na Netflix zadebiutuje nowy rozdział przygód rodziny Addamsów. Zobaczcie zjawiskowy zwiastun serialu „Wednesday”! Czyżby szykował się kolejny hit platformy?

Najnowszy materiał skupia się oczywiście na tytułowej bohaterce granej przez Jennę Ortega, ukazuje też również dwie, do tej pory nieujawnione postacie. Na tych bohaterów wyczekiwali fani! Dostaliśmy pierwsze spojrzenie na wujka Festera, którego sportretuje Fred Armisen, a także na postać graną przez Christinę Ricci.

Pierwszy sezon perypetii Wednesday Addams zobaczymy już w listopadzie. Z zapowiedzi twórców serialu wynika, że „Wednesday” będzie tajemniczą i pełną nadprzyrodzonych zagadek historią przedstawiającą naukę tytułowej bohaterki w osobliwej Akademii Nevermore.

W rolach członków upiornej rodzinki występują: Jenna Ortega (jako Wednesday), Catherine Zeta-Jones (jako Morticia Addams), Luis Guzmán (jako Gomez Addams) i Isaac Ordonez (jako Pugsley Addams). W roli ich wiernego lokaja Lurcha wystąpi George Burcea. Na ekranie towarzyszyć im będą m.in. Christina Ricci, Gwendoline Christie oraz Thora Birch.

Wyreżyserowana przez Tima Burtona produkcja trafi na platformę 23 listopada 2022.