Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiedźmin 3 | Pierwsza fotografia i rozpoczęcie zdjęć

Netflix ogłosił, że rozpoczęły się zdjęcia na planie trzeciego sezonu „Wiedźmina”. Na dowód tego platforma opublikowała pierwsze zakulisowe zdjęcie, na którym widać trójkę głównych aktorów.

W trzecim sezonie na pewno powrócą widoczni na zdjęciu Henry Cavill, Anya Chalotra i Freya Allan, odgrywający kolejno Geralta z Rivii, Yennefer z Vengerbergu oraz Cirillę, Lwiątko Cintry. Nie ogłoszono jeszcze daty premiery nowych odcinków.

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.


Źródło: Netflix (Facebook)