Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiedźmin | Cavill z COVID-19

Serwis Redanian Intelligence ogłosił, że Henry Cavill zaraził się COVID-19. Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Wiedźmin”. Sytuacja wymusiła na twórcach wstrzymanie produkcji.

Odtwórca głównej roli miał w najbliższym czasie zaplanowane intensywne prace – w tym w szykowanej  batalistycznej scenie. Przerwa z pewnością wpłynęła na harmonogram zdjęć, choć twórcy na tę chwilę nie wydali oficjalnego oświadczenia. Nie znana jest także przybliżony czas premiery trzeciej serii.

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Obsada: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Graham McTavish, Bart Edwards, Simon Callow, Liz Carr, Ed Birch i Kaine Zajaz.