Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Aktualności, Książki

Wydawnictwo Olesiejuk przedstawi plan wydawniczy dla książek Star Wars na 2022!

W środę 26 stycznia Wydawnictwo Olesiejuk wraz z zaproszonym na wydarzenie Wydawnictwem Egmont przedstawią plany wydawnicze na nadchodzący rok. Podczas transmisji na żywo fani Star Wars zapoznają się z książkowym i komiksowym rozkładem galaktycznej jazdy.

Transmisja online rozpocznie się o 18:00 i według planu udostępnionego w wydarzeniu na Facebooku, potrwa do 20:00. W pierwszej części Wydawnictwa przedstawią zapowiedzi na 2022. W drugiej odbędzie się rozmowa online z gośćmi – tłumaczami i redaktorami – m.in. z Anną Hikiert-Berezą i Jackiem Drewnowskim. Spotkanie poprowadzi Michał Madanowicz, znany fanom i fankom Star Wars z YouTube’owego kanału „Wściekłe Wąsy”.

Data transmisji nie jest przypadkowa. To właśnie 26 stycznia ukaże się pierwsza w 2022 roku książka ze świata Star Wars – druga część „Eskadry Alfabet” – „Puste słońce”.

Spotkanie będzie można obejrzeć na profilach Facebookowych Wydawnictwa Olesiejuk i Księgarń Świat Książki, które wspierają wydarzenie i są głównym dystrybutorem książek tego wydawcy. Transmisje odbędą się także na kanałach Wydawnictwa Olesiejuk i sieci księgarń na YouTube.

Pełne informacje w wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/1244124366074694

informacja prasowa