Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Cyberpunk 2077 | Może zegarek za dwa tysiące?

CD Project RED wprowadziło do sprzedaży nowy gadżet, wykorzystujący motywy z gry wideo „Cyberpunk 2077”. Będzie to zegarek przygotowany przez firmę Błonie.

Wspólna współpraca pozwoliła obu firmom opracować limitowaną serię zegarków T-2077. Zegarek powstał jako gadżet związany z najnowszą grą studia CD Projekt RED. Koperta oraz bransoleta zegarka wykonane zostały z tytanu, a specyficzny design ma nawiązywać do dystopijnego, cyberpunkowego świata. Wyświetlacz urządzenia będzie cyfrowy, zaś szkło wzbogacone powłoką szafirową. W dodatku będzie wodoodporny.

Zamawiający nie będę musieli obawiać się o autentyczność produktu. Urządzenie będzie korzystać z technologii Blockchain, zarządzanej przez firmę Arianne. Dzięki niej właściciel będzie także mógł przypisać do siebie własność, a w przypadku sprzedaży będzie ją mógł w bezpieczny sposób przenieść na nowego właściciela.

Cena zegarka T-2077 to 1999 PLN.

To twój czas, aby zabłysnąć w Night City. Lepiej, żebyś wiedział, ile go masz. A nikt i nic nie powie ci tego lepiej od zegarka T-2077. Ten pokaźny, stylowy sikor to obowiązkowe wyposażenie każdego cyberpunka. Posiada imponujący design i jest wykonany z tytanu – tak samo jak twoje wszczepy. Widzisz, ty i to cudeńko jesteście sobie pisani.


Źródło: gear.cdprojektred.com