Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Podsiadło, Musiał i Żebrowski gotowi na powrót Wiedźmina

To już dziś! Doczekaliśmy do dnia premiery nowego sezonu „Wiedźmina” od Netflix. Właśnie z tej okazji na oficjalnym profilu platformy na Facebook pojawiło się zabawne wideo z udziałem Dawida Podsiadło, Macieja Musiała i Michała Żebrowskiego. Sprawdźcie kto jest największym fanem „Wiedźmina”!

Właśnie dziś, w piątek 17 grudnia 2021 roku na Netfliksie zadebiutował wyczekiwany od 2 lat drugi sezon „Wiedźmina”. Kolejna odsłona przygód Geralta z Rivii, Yennefer oraz Ciri pojawiła się w ofercie platformy o 9.00 i od razu trafiła do TOP10 najpopularniejszych produkcji. O tej samej porze na Facebook Netflixa wpadł materiał wideo, w którym widzimy jak Dawid Podsiadło przechodzi metamorfozę i staje się… Wiedźminem!

Artysta przyznaje wprost, że jest ogromnym fanem „Wiedźmina” i nie wstydzi się wpadek, jakie zaliczył z powodu swojej obsesji. W wideo pojawia się też na chwilę Maciej Musiał, którego mogliśmy oglądać w 1. sezonie serialu, a także Michał Żebrowski, który zagrał tytułową rolę w polskiej wersji Wiedźmina. Zapraszamy do oglądania!