Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Pyrkon 2023 | Święto fantastyki za rogiem

Już niebawem miłośnicy fantastyki, gier, komiksów i szeroko pojętej popkultury będą mieli okazję uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Pyrkon 2023 już niedługo otworzy swoje podwoje, aby przyjąć tłumy entuzjastów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną edycję tego niezwykłego festiwalu.

Pyrkon to coroczne wydarzenie organizowane przez fanów i dla fanów, które łączy w sobie wiele różnorodnych atrakcji. W ciągu trzech dni odbywania się festiwalu, odwiedzający mogą uczestniczyć w panelach, dyskusjach, konkursach, grach planszowych, prezentacjach, warsztatach i wielu innych wydarzeniach związanych z fantastyką.

Festiwal gromadzi fanów różnych dziedzin, zarówno tych, którzy kochają literaturę fantasy i science-fiction, jak i tych, którzy interesują się grami planszowymi, komiksami czy grami wideo. To właśnie z tego powodu Pyrkon jest tak wyjątkowym wydarzeniem, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie i spotkać ludzi, którzy podzielają jego pasje.

Strona Główna

Pyrkon 2023 odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w Poznaniu. Miasto to od wielu lat jest gospodarzem tego wydarzenia, a corocznie odwiedza go tysiące osób. Organizatorzy obiecują, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza niż poprzednie, z wieloma nowymi atrakcjami i ciekawymi gośćmi specjalnymi.

Już teraz warto zaplanować swoją wizytę na Pyrkonie 2023, rezerwując bilety i noclegi, ponieważ z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie dla wszystkich fanów fantastyki i popkultury. Do zobaczenia na Pyrkonie!