Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Z Polski

Wiedźmin | Samotny wilk nadciąga…

CD Projekt RED Gear uruchomiło przedsprzedaż kolekcjonerskiej figurki Geralta Roina – Samotnego Wilka.

Geralt wiedział już, że to nie będzie zwyczajne zlecenie. Wystarczyło się tylko rozejrzeć dookoła — poczerniały cmentarz tonął w śmiertelnej, pełnej napięcia ciszy, a w powietrzu unosiła się trupia woń, od której kręciło w nosie. Ronin stąpał ostrożnie, nadgniła ziemia skrzypiała pod jego stopami. Ostrze w dłoni wyglądało zagrożenia, które musiało nadejść z ciemności — za chwilę, za ułamek sekundy…

Niniejsza figurka stanowi alternatywną wersję limitowanej edycji figurki Geralt Ronin. W skład elementów tworzących zestaw wchodzi wyłącznie postać Geralta z jednym wariantem głowy. Ze względu na złożony charakter projektu oraz ręczne malowanie figurki mogą nieznacznie różnić się od siebie wyglądem.

Ten produkt nie jest limitowany do konkretnej ilości stworzonych kopii. Należy jednak mieć na uwadze, iż nie gwarantuje to wznowienia produkcji po wyprzedaniu obecnego stanu magazynowego. Polecamy zakupić swój egzemplarz figurki w najbliższym czasie, aby uniknąć rozczarowania w przypadku wyprzedania się produktu oraz wstrzymania dalszej produkcji.

Cechy:

– materiał: Polystone,

– rozmiar: 30cm,

– wykonana z przywiązaniem do najmniejszych detali,

– ręcznie malowana.

Figurka dostępna jest w przedsprzedaży za 1200 PLN w sklepie CD Projekt RED Gear. Dostawa zaplanowana została na grudzień 2022.


Źródło: pl.gear.cdprojektred.com