Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

CD Projekt | Długoterminowe plany

Oto długoterminowa perspektywa produktowa z aktualizacji strategii Grupy CD PROJEKT.

Orion to kryptonim kolejnej gry z serii Cyberpunk, która posunie franczyzę Cyberpunk dalej i będzie kontynuowała wykorzystywanie potencjału tego uniwersum.

Polaris to nazwa kodowa kolejnej odsłony serii gier Wiedźmin, o której niedawno informowano, że jest w fazie pre-produkcji. To początek nowej sagi: dwie kolejne gry z serii Wiedźmin po Polaris, tworząc nową trylogię gier RPG AAA

Canis Majoris to pełnoprawna gra o Wiedźminie, odrębna od nowej sagi, rozpoczynającej się od Polaris. Zostanie opracowana przez zewnętrzne studio, na czele którego staną doświadczeni deweloperzy, którzy pracowali przy poprzednich grach z serii Wiedźmin.

Sirius to nazwa kodowa gry tworzonej przez The Molasses Flood, osadzonej w uniwersum Wiedźmina i tworzonej przy wsparciu CDPR. Będzie się różnić od poprzednich produkcji, stawiając na doświadczenia wieloosobowe.

Hadar to nazwa kodowa trzeciego, całkowicie odrębnego IP, tworzonego od podstaw w ramach CDPR. Projekt jest w najwcześniejszej fazie procesu twórczego, co oznacza, że nie ma jeszcze żadnej gry, ale trwają prace nad fundamentami nowego settingu.