Kawerna - fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Ze świata

Jeremy Renner uspokaja i pozdrawia fanów | Materiał ze szpitala

Aktor, który w uniwersum Marvela portretuje postać łucznika Hawkeye’a, miał poważny wypadek na początku 2023 roku. Teraz Renner przeszedł już operacje i podziękował fanom oraz przyjaciołom za wszelakie wsparcie. Zobaczcie wpis i wideo, jakie zamieścił 51-letni aktor w swoich mediach społecznościowych.

Jeremy Renner przebywa obecnie w szpitalu po potwornym wypadku. Aktor wpadł pod pług śnieżny podczas odśnieżania na terenie swojej posiadłości w Tahoe w stanie Nevada. Przed operacjami jego stan był określany jako krytyczny. W tej chwili aktor jest już przytomny i dochodzi do siebie na oddziale intensywnej terapii. W filmiku zamieszczonym na Twitterze podziękował fanom i swoim przyjaciołom za okazane wsparcie. Na wideo możemy zobaczyć jak mama i siostra dbają o Jeremy’ego:

Poznaliśmy też więcej informacji na temat wypadku aktora. Lokalne biuro szeryfa na konferencji prasowej podało więcej szczegółów dotyczących sprawy. Jak podają władze, członek rodziny Rennera, który wyjeżdżał z jego rezydencji, utknął na zaśnieżonej drodze. Aktor chciał pomóc wydostać z zaspy pojazd krewnego, użył do tego pługu.

Po udanej akcji pług nagle zaczął zsuwać się w dół zbocza. Renner podjął nieudaną próbę wskoczenia do kabiny ważącej ponad 6 ton maszyny. Niestety, nieszczęśliwie trafił jednak pod jej gąsienice. Pomoc wezwał sąsiad aktora, a Renner został przetransportowany śmigłowcem do szpitala, gdzie przeszedł dwie operacje. Przedstawiciele biura szeryfa oświadczyli, że cała sytuacja była nieszczęśliwym wypadkiem, a prowadzone śledztwo ma na celu wykazać, czy maszyna, której używał aktor, nie miała usterek.